Opinie

Kiesio

Byłam na letnim obozie fitness.Było super.Różne,ciekawe zajęcia,także takie ,na ktòrych wcześniej nie byłam.Jak tylko pozwalała pogoda zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu.Polecam.

Bożena O.

W zeszłym roku byłam na obozie Fit organizowanym przez Ilonę. Wróciłam z niego zrelaksowana, wypoczeta, wygimnastykowana i pełna energii do życia. polecam go wszystkim, ktorzy chcą spedzic czas aktywnie, w miłym towarzystwie i z profesjonalna kadra. plus fajny osrodek z basem i zabiegami oraz piekna okolica. Na pewno wybierę sie tam znowu.

Marta O

W zeszłym roku wysłałam syna na obóz taneczny. Pani Ilona zadbała o to by był przydzielony do odpowiedniej grupy pod względem poziomu zaawansowania. Poza tańcem dzieci miały dużo atrakcji jak przejażdżki konne, akrobatyka, rowerki, strzelanie z łuku i pływanie w basenie i jeziorze. Syn wrócił zachwycony znów jedziemy

Wiesław Kapruziak

Główna zaleta Profesjonalizm. Miałem przyjemność spotkać się z Ilonką na zajęciach fizjo fit w siłowni CityFit (Targówek). Dzięki Ilonce moje stare kości, zwyrodniałe barki i mięśnie odżyły. Podczas indywidualnych zajęć otrzymałem fachowe zalecenia jak ćwiczyć w domu i na siłowni oraz sposób odżywiania To jest bardzo ważne!). Jest zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, a zarazem stanowcza co w obecnych czasach jest jak na receptę. Co się będę rozpisywał, spróbujcie sami, a nie pożałujecie. Życzę wszystkim gibkości, sprężystości i ładnej wyprostowanej sylwetki :).

Beata Chmolewska

Jaka jest Ilonka? W skali od 1 do 10… 100!!! Zaangażowana profesjonalistka, z ogromnym doświadczeniem i pasją. Dzięki jej wsparciu i motywacji, zarówno w trakcie treningów, jak i poza nimi, moja wydolność, postawa, a co najważniejsze moje ciało, zmieniły się diametralnie! Dodatkowo, zawsze mogę liczyć na rzetelne wskazówki dotyczące żywienia. Jednym słowem, polecam Ilonkę wszystkim, którzy liczą na efektywny trening i chcą czuć się podczas niego bezpiecznie.

Marzena

Wszystko a najwyższym poziomie. Opieka nad dziećmi, atmosfera, zajęcia. Córka bardzo zadowolona z obozu.

Błażewicz

Potrafię zaleźć za skórę. Jestem wymagająca i miewam fochy. Pewnie zastanawiacie się jak można ze mną wytrzymać? Nie wiem. Ilonka daje radę. Potrafi zmobilizować do ćwiczeń. Rozumie kiedy jest gorszy dzień jednak nie odpuszcza. Ćwiczenie z nią to przyjemność. Mam poważne problemy z kręgosłupem i stawami kolanowymi. Dzięki Ilonce to jest przeszłość. Żałuję tylko jednego. Żałuję, że za mnie nie ćwiczy kiedy mam lenia. Ale z ta satysfakcja po…

Balcerek

Bardzo profesjonalne zajęcia ukierunkowane na wiek i potrzeby .1,5 mija nie wiadomo kiedy . Duża dawka humoru sprawia , że pięknieje ciało i dusza . Endorfiny wprost szaleją

Gajek

Profesjonalistka pełne zaangażowanie. Potrafimy jeczec ale Ikonka nie daje tylko ciśnie z nas siódme poty. Pozytywnie zakręcona osoba. Uśmiechnięta stanowcza i te spojrzenie „widzę nie oszukasz mnie schowaj te kolana niżej” dzięki niej wracam do formy. Polecam nie każdy trener dba o prawidłową postawę tak jak nasza Ikonka. Jeśli chcesz dobrze i zdrowo wyglądać POLECAM.

Agnieszka Majewska

ćwiczę szpagat – rewelacja chyba za pół roku zrobię . Ilona się zaangażowała na całego jest super i nie nudno.

Perec

Pragnę zarekomendować Ilonę Ozimek to wspaniała, pełna energii osoba, która motywuje do działania. Dzięki niej masz więcej mocy do realizowania założonych celów. Bardzo dobrze dopasowuje treningi jednocześnie jest czujna i zawsze może na nią liczyć w chwilach tzn \” fizycznego zwątpienia\” Ilonka była dla mnie wsparciem w podjęciu wyzwania biegowego w Warszawskim półmaratonu, jej aura, rady i bardzo dobrze dopasowany plan treningowy sprawił, że ten bieg był dla mnie bułką z masłem i motywacja do kolejnych życiowych wyzwań. Gorącą polecam i Ilonka jest cudowną trenerką ❤

Niczyporuk

Miałam z córką przyjemność uczestniczyć w zajeciach hip hopu w Akademi tańca etoile, prowadzonych przez Ilonę. Fantastyczne podejście do dzieci i młodzieży. Super atmosfera. Zajecia prowadzone profesjonalnie, przez pełna radości i pomysłu trenerkę .Z całego serca polecam .

Gerwatowska

Mega pozytywna i kompetentna osoba, dla mnie takie „wszystko w jednym”. Pozdrawiam

Krystyna

Gorąco polecam zajęcia z Ilona A. Ozimek, zwłaszcza tym którzy lenia się przyjść i potrenować z własnej woli…Ilona potrafi wycisnąć 7 poty z każdego…i nawet trochę więcej (zwłaszcza jak nie dotrzymasz diety i przybędzie Ci kilka cm). Trening z Ilonka to sama przyjemność ❤

Marek

Trenowałem pod okiem Ilony w Gravitan Janki – kickboxing, pump, EMS, stretching. Ilona jest niesamowitym trenerem – pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Potrafi zmotywować do treningów. Każdy trening był prawdziwym wyzwaniem i wielką przyjemnością. Gorąco polecam treningi z Iloną?

Jóśko

Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Zawsze służy radą, skoryguje twoje błędy, doradzi i odpowiednio poprowadzi ciebie przez szereg różnych zajęć. Nawet czas wolny potrafi bardzo dobrze i ciekawie zorganizować. Osoba bardzo kompetentna, kontaktowa i szalenie miła. Polecam wszelkie zajęcia jak również obozy wyjazdowe z tą pozytywnie zakręconą osobą. A na treningu potrafi dać w kość.

Wieczorek

Treningi z Panią Iloną polecałabym osobom wracającym do ćwiczeń po dłuższej przerwie a także ludziom, którzy powinni szczególnie uważać na intensywność treningu z uwagi na kontuzje. Już po pierwszych treningach odczułam pozytywne skutki powrotu do lepszej formy . Po kolejnych tygodniach treningów mam lepsze samopoczucie, kondycje, poprawę sprawności i nie boli mnie kręgosłup zmęczony wielogodzinnym siedzeniem przed komputerem. Ćwiczenia są urozmaicone i mam pewność, że są prawidłowo dobrane, a przede wszystkim skuteczne. Każde ćwiczenie ma swój cel, każda ilość serii i powtórzeń jest dokładnie taka, jakiej potrzebujesz. A wszystko doprawione ogromną wiedzą zawodową, życzliwością i poczuciem humoru. Elementem dopełniającym program zajęć jest odpowiednia dieta przygotowana specjalnie pod potrzeby trenującego. Tak szczerze polecam Panią Ilonę. Łucja Wieczorek PS. Mnie osobiście bardzo podobają się zajęcia z elementami treningu bokserskiego.

Dominiak

Ilona bardzo pomogła mi z bolesnym barkiem. Po serii ćwiczeń z Iloną mogłam wrócić do aktywności fizycznej :).

Sosin

Ilona jest bardzo dobrą i konsekwentną trenerką. Mimo moich ciągłych narzekań cierpliwie tłumaczy i motywuje mnie do dalszych ćwiczeń. Co najważniejsze, potrafi dostosować ćwiczenia do moich ciągłych kłopotów zdrowotnych i namówić na trening nawet gdy bardzo mi się nie chce 😉 Po kilku miesiącach wspólnych ćwiczeń moja kondycja jest znacznie lepsza, a kłopoty z kręgosłupem przestały dokuczać. Powoli nawet udziela mi się jej energia do ćwiczeń!

Bnińska

Przez 3 lata miałam indywidualne zajęcia z Ilona. Przygotowywala mnie do osiągnięcia różnych celów: do przebiegnięcia 10km z życiowym rekordem, zmiany w odzywianiu się, schudnięcia, podniesienia wytrzymałości i siły, wzmocnienia mięśni głębokich po operacji czy wyrobieniu nawyku regularnych samodzielnych treningów. Zawsze uważnie słuchała, motywowała i wspierała. Treningi z nią to pot i mega zmęczenie ale zawsze z usmiechem, pozytywnym nastawieniem i wiarą, że dam radę bezpiecznie i skutecznie Ilona to pełny profesjonalizm wynikający z jej doświadczeń, różnorodnych treningów sportowych, metodycznego podejścia, wykształcenia oraz wiedzy o ciele i żywieniu. Treningi i spotkania z Iloną to czas dobrze zainwestowany w rozwój siebie

Sylwia

Córka UCZESTNICZY w zajęciach Pani Ilony, oraz WYJEŻDŻA na obozy taneczne. Jest bardzo zadowolona. Pani Ilonka dba o wszelkie szczegóły, poczynając od praktyk tańca jak sprzyjających warunków oraz ATMOSFERY, także na wyjazdach Oczywiście nie pomijając wspaniałej i doświadczonej kadry! 😉 Polecam Wszystkim serdecznie!!!

Kasia

Najlepszy urlop na jakim byłam !!! Udało mi się schudnąć 4 kg! Zmniejszył się obwód w pasie i w udach. Mam zdecydowanie lepszą kondycję, udało mi się przebiec 10 km poniżej 55 minut. Super atmosfera i ludzie. Jeśli chcesz schudnąć lub zadbać o formę to bardzo bardzo polecam wyjazd z Endorfiną! Kasia

Gulińska

Moja córka uczęszcza na zajęcia taneczne już drugi rok. Jest bardzo zadowolona i z niecierpliwością czeka na kolejne lekcje. W zeszłym roku była również na obozie tanecznym i była to dla niej niesamowita przygoda jak również pogłębienie umiejętności. Szykujemy się na kolejny wyjazd i polecamy innym.

Madzia Kacperska

WITAM MOJA CÓRKA CHODZI NA ZAJĘCIA TANECZNE DO ILONKI JEST BARDZO ZADOWOLONA , BRAŁA RÓWNIEŻ UDZIAŁ W OBOZIE ORGANIZOWANYM PRZEZ ILONKĘ BYŁO SUPER FAJNIE !!! W TYM ROKU RÓWNIEŻ BĘDZIE BRAŁA UDZIAŁ W OBOZIE NIE MOŻE SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ WAKACJI