Ilona Ozimek

mgr fizjoterapii, trener zdrowia, dyplomowana instruktor tańca

Zdrowym stylem życia zainteresowałam się najpierw w praktyce, a dopiero potem w teorii. Potrafię zmotywować każdego do zmiany i walki o lepszą wersję samego siebie. Wierzę, że zdrowie jest najważniejszą wartością w życiu, a Ty zasługujesz na to by cieszyć się nim w pełni! Fizjoterapią zajmuję się od 10 lat, sportem, tańcem i zdrowym stylem życia o wiele dłużej . Lubię się uczyć i dzielić wiedzą.

Swoją edukację ruchową rozpoczęłam we wczesnych latach szkoły podstawowej w zespole tanecznym ( hip hop, jazz, akrobatyka). Dokształcałam swoje umiejętności w Polsce i za granicą, min. na Broadway Dance Center w Nowym Yorku. Wielokrotnie brałam udział w pokazach, turniejach i Mistrzostwach Polski, oraz teledyskach gwiazd polskiej estrady. Moją kolejną 8 letnią pasją był kickboxing, także w tej dziedzinie liczne medale z Mistrzostw Polski.

Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jednak dość wcześnie zrozumiałam, że szpital to nie najlepsze miejsce dla energicznych i ekstrawertycznych osób, takich jak ja, dlatego szybko fartuch zmieniłam na gwizdek i stoper - zostając trenerem personalnym. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu treningu, fizjoterapii i tańca.